סביבת למידה מיוחדת !

המלצות מלקוחותינו

"ממליצה בחום!!! הבן שלי בן ה4, כבר מפגין שליטה מלאה בעכבר ומבקש לשחק בג׳ינג׳ים ברגע שמגיע מהגן. המוטוריקה שלו השתפרה, תיאום עין יד, הוא התחיל לשיים ספרות, נהנה מאוד כשהוא מצליח לקלוע לסל למשל כי הפידבק הוא מיידי. הוא יושב ליד אחיו ונעזר בו כשלא מצליח, ואז הוא גם יוזם בקשת עזרה, וגם מפתח תקשורת וקשר עם אחיו בחוויה משותפת."

שרון מיליס - רצון, חיפה

"אנחנו משתמשים כבר שנתיים וחצי באתר, שני ילדים על הרצף האוטיסטי, בני 5 ו 6 , הילדים התקדמו בצורה מדהימה ומשמעותית, מאז שהתחלנו להשתמש באתר, המשחקים מתאימים ועוזרים להם להתקדם וללמוד, קשה לבטא במילים את ההתרגשות שלי כאמא שאני רואה אותם משחקים במחשב, מזהים אותיות, כותבים, תודה רבה מכל הלב. לפעמים אני שואלת את בעלי, איך אתם יודעים שבדיוק שאת זה הם צריכים? האתר מדהים ! אני ממליצה בכל פה, לכל הורה"

אתי פז, נתניה

"בביה"ס "אגם" נהנים מאוד מהלומדות המגוונות והמותאמות שג'ינג'ים מעלים. תלמידינו מתיימנים בתפקודי המחשב וגם לומדים למידה חווייתית ביותר באמצעות ה- ג'ינג'ים. צוות ביה"ס רואה בג'ינג'ים הזדמנות משמעותית וחיונית לכל הקשור בקידום התלמידים בתכנים ובמיומנויות"

אפרת ויינברג, מנהלת בי"ס "אגם" – רעננה

"בשם צוות בית ספר "אילנות" בירושלים ובשם התלמידים היקרים שלנו, יש לי רק מחמאות לתת לאתר "ג'ינג'ים". האתר מספק סביבה מגוונת המתאימה לקבוצה גדולה של תלמידים מבית ספרנו. הוא נגיש לקבוצה גדולה ומתחדש כל הזמן. אני גם ממליצה להורים לרכוש מנוי לאתר זה. יישר כוח לצוות האתר המשקיעה ללא הפסקה!!!
אני מקווה שנוכל להמשיך ליהנות מאתר זה עוד זמן רב"

מרים וייל, רכזת תקשוב בבית-ספר "אילנות" - ירושלים

"אתר ג'ינג'ים מותאם לאוכלוסיית בית-ספרנו, ואנו משתמשות בו בתחומי לימוד שונים. אנו, המורות, אוהבות את העיצוב ה"נקי" והברור, וכן את מגוון האפשרויות. אני אישית, משתמשת בו הן בקבוצה, בעזרת מקרן על הלוח, בשיעורי חשבון בתחום חיבור וחיסור. והן באופן פרטני, תלמיד מתרגל במחשב. ובתחומים אחרים - מיומנויות בסיסיות, ומוכנות לקריאה. ידוע לי על שימוש של מורות גם בתחום כישורי שפה, יצירת סיפור, תיאור תמונה ועוד. יתרון נוסף ל"ג'ינג'ים" הוא האפליקציה באייפד, בה אנו עושים שימוש באייפדים הנמצאים בבית הספר".

גלי אולמן, רכזת תקשוב בי"ס שקמים ראשון לציון

"אתר ג'ינג'ים משמש אותנו לעבודה עם חניכים בוגרים ברמות שונות במגוון פעילויות. האתר קל וידידותי לתפעול גם לכל אנשי הצוות. אנחנו משתמשים הרבה במשחקים מיומנויות בסיסיות שמותאמות גם למשתמשים בוגרים, הם פשוטים, נקיים ומשרתים את המטרה."

בית נועם, קרית אונו

"השנה השתמשנו עם החטיבה הצעירה שלנו באתר הג'ינגים, מדובר בתלמידים עיוורים וכבדי ראיה בגילאי 6 עד 11, הנמצאים בשלבים הראשונים של הכרות עם מקשי המחשב, הקלדה עיוורת, ניווט ועוד. התלמידים מאוד מאוד נהנו וחיכו לאפשרות של פעולה עצמאית באתר. הוא היווה צ'ופר ומקדם מוטיבציה ללמידה מחוץ לאתר. מאוד נהנו ממגוון המשימות , האפשרות של התאמת ממשק אישי, הן בהתאמת רמות, הן בבחירת הנגישות. אנו מודים מאוד מאוד על התרומה של אתר הג'ינגים לתלמידנו. תודה רבה, תעשו חייל"

נחמה לב ארי - רכזת המחשבים, בית חינוך עיוורים ירושלים

"אתר מעולה, הילדה שלי פשוט פורחת כשהיא נמצאת בו. ברוכים תהיו באמת אתר משגע. מחמם את הלב שמישהו מגדיל ראש בשביל המלאכים הקטנים שלנו.
מה שאני אוהבת באתר הזה שאין שום פקודה למחשב שלא מלווה בצליל.הגירוי תמיד קיים ,הקשב בשיאו ובאמת שבזכותך יש שינוי באיכות הזמן שהבת שלי מבלה במחשב.
כל פעם שהיא מוצפת בגלל משהו אחר היא כבר הולכת לבד למחשב, היא נכנסת ונרגעת. ממש מדהים לראות. שהיא משחקת באתר מתעורר בה הרצון לשתף היא באה וקוראת לנו שנראה כמה היא הצליחה"

יעל וקנין

"אני רואה יתרון רב בכך שהשימוש בתוכנות נעשו דרך האינטרנט, כלומר, גישה בכל הכיתות, לכל התלמידים ולמורים בכל זמן נתון.
האתר של ג'ינג'ים מותאם מכל הבחינות: הנגשה- אפשרות להשתמש במתג/מתגים/מסך מגע, המאפשרים לתלמידים לחוות את השימוש במחשב באופן עצמאי, לתרגול, למידה, משחק ופנאי. מאפשר לתת לתלמידים עם מוגבליות פיזיות חמורות לשחק משחק חברתי באופן עצמאי, עם בן זוג.

נעמי גריל, מרפאה בעיסוק OT Mc , מומחית בתחום הטכנולוגיה המסייעת, בי"ס גיל ובי"ס אופקים חיפה

"סביבה מדהימה, ערוכה יפה, משעשעת ובנויה היטב לתלמידי החינוך המיוחד, סוף סוף סביבה מקוונת המאפשרת שילוב עבודה עם מתגים לתלמידי החינוך המיוחד."

מיטל גואטה - בי"ס הדר, שדרות